Oblačnosť

Dátum zberu: 07.05.2014
Strana 1 z približne 12 výsledkov
 
Oblačnosť 
 
 
4P
 
 
Search engine (v slovenčine prekladané ako: prieskumový stroj, vyhľadávač, vyhľadávací nástroj, vyhľadávací prostriedok, vyhľadávací stroj, vyhľadávacia služba, vyhľadávací program, v bežnom jazyku len vyhľadávač) je počítačový systém či program, ktorý umožňuje používateľovi zadať nejaký ľubovoľný alebo špecifikovaný vyhľadávaný výraz a dostať z veľkého objemu dát informácie, ktoré sú v súlade s týmto dopytom.
 
 
SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
REKLAMA: Hľadáte konkrétnu vec? Potrebujete odborne poradiť ? Neváhajte, kontaktujte ma. Odpoviem každému osobne. Vstupné konzultácia je bezplatná. Napíšte mi len tak, hodíme reč. Možnosť diagnostikovania zdravia je bezplatná a kontrolujem 80 položiek. Odpoviem každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
 
Oblak 
Oblak je viditeľná sústava malých častíc vody alebo ľadu v atmosfére Zeme alebo iných planét. Oblaky vznikajú vtedy, keď sa vlhkosť vo vzduchu kondenzuje na kvapky alebo ľadové kryštáliky.
 
Predpoveď podľa oblakov
Oblaky veľa vypovedajú o procesoch ktoré prebiehajú v atmosfére. V závislosti od počasia a prúdenia vzduchu vznikajú rôzne, ale vždy charakteristické druhy oblakov.
 
Atlas oblakov
Mrak, oblak je viditeľná sústava malých častíc vody alebo ľadu, prípadne oboch v ovzduší. Táto sústava môže obsahovať zároveň aj väčšie častice vody alebo ľadu a tiež iné častice pochádzajúce z priemyslových exhalátov, dymu alebo prachu.
 
Oblačnosť
Meteorologické spravodajstvo Predpoveď počasia pre Tatry Predpoveď na dnes, zajtra, pozajtra Meteorologické výstrahy Predpoveď pre Slovensko Oblačnosť predpoveď Aladin
 
Predpovedné modely
Predpovedné modely Prehľadné mapy z ktorých sa dozviete aká bude teplota, kedy bude pršať a aký bude vietor. Synoptické mapy a diagramy. Na mape znázornená oblačnosť, ktorá udáva podiel pokrytia oblohy oblakmi.
 
 
 
Dlhodobá predpoveď
Oblačnosť pre Európu, západné Slovensko. Fotogaléria Radar Oblačnosť Encyklopédia Blogy Novinky Dlhodobá predpoveď Predpoveď počasia na web.
 
Zrážky
Dlhodobá predpoveď pre Bratislavský kraj mesto Bratislava. Počasie na 1-5 dní Počasie na 6-10 dní Prehľad počasia Hodinové počasie Oblačnosť a zrážky
 
Satelitné snímky
Najpodrobnejšie počasie pre Slovensko a svet. Mapy aktuálneho počasia. Satelitné snímky. Predpoveď zrážok, snehu pre Európu. Oblačnosť nad Európou.
 
Detektor bleskov
Aktuálny stav počasia oblačnosť, vietor, tlak, dlhodobá predpoveď, výstrahy, radar, satelitné zábery, detektor bleskov. Predpoveď počasia na želanie.
 
Predpoveď pre Česko
Predpoveď počasia podľa krajov pre Českú republiku, Vietor Zrážky Teplota Oblačnost Blesky Znečistenie ovzdušia Bio ozón Slnko Mesiac Peľové spravodajstvo Synoptická mapa
 
 
 
Mapa oblačnosti
Jedným z nástrojov aktuálne využívaných pri prognóze vývoja počasia a zrážok je meteorologický radiolokátor. Meteoradar pre ČR, pre Európu. Mapa oblačnosti – animácia.
 
Snímky oblačnosti
Aktuálna oblačnosť a počasie – ČR, Slovensko a Európa zo satelitu online, satelitné snímky oblačnosti. Dlhodobá predpoveď počasia, počasie vo svete.

 

 

 

Comments are closed.