Krimi správy

Dátum zberu: 02.03. 2014
Strana 1 z približne 125 výsledkov
 
Krimi správy
 
9s
 
Search engine (v slovenčine prekladané ako: prieskumový stroj, vyhľadávač, vyhľadávací nástroj, vyhľadávací prostriedok, vyhľadávací stroj, vyhľadávacia služba, vyhľadávací program, v bežnom jazyku len vyhľadávač) je počítačový systém či program, ktorý umožňuje používateľovi zadať nejaký ľubovoľný alebo špecifikovaný vyhľadávaný výraz a dostať z veľkého objemu dát informácie, ktoré sú v súlade s týmto dopytom.
 
 
SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
REKLAMA: Hľadáte konkrétnu vec? Potrebujete odborne poradiť ? Neváhajte, kontaktujte ma. Odpoviem každému osobne. Vstupné konzultácia je bezplatná. Napíšte mi len tak, hodíme reč. Možnosť diagnostikovania zdravia je bezplatná a kontrolujem 80 položiek. Odpoviem každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
 
 
 
 
Krimi televízia
Správy, z ktorých vám stuhne krv v žilách! Násilie, vraždy, nehody, policajné vyšetrovanie! Aktuálne krimi správy z domova a zo sveta, nehody, policajné vyšetrovania. Správy o trestných činoch, vyšetrovacích postupoch, objasnených i neobjasnených prípadoch.
 
JOJ televízia: http://krimi.joj.sk/
 
 
Polícia správy
Aktuálne spravodajstvo zo sveta krimi. Polícia pátra. Krimi správy, policajné vyšetrovanie, nehody, vraždy. Slovenská polícia a pokuty vodičom za dopravné priestupky. Kriminalita.
 
 
INTERPOL správy: http://www.interpol.int/
VOJACI správy: http://mp.mil.sk/
VAZENIE správy: http://www.zvjs.sk/?uvod
 
 
Krimi správy
Krimi na Slovensku – aktuálne správy. Spravodajstvo z domova, zahraničné, nehody, kradnuté autá. Aliancia Fair – play. Čierna kronika. Krimi topky.
 
AKTUALITY správy: http://krimi.aktuality.sk/
 
TRANSPARENCY správy: http://www.transparency.sk/
FAIR – PLAY správy: http://www.fair-play.sk/index.php
 
 
Ochrana spotrebiteľa
Združenie slovenských spotrebiteľov je dobrovoľné združenie fyzických a právnických osôb založené na ochranu spotrebiteľa. Združenie má za cieľ ochraňovať práva spotrebiteľov a ich oprávnené záujmy.
 
 
 
Dlžníci
Dlžník alebo debitor je fyzická osoba alebo právnická osoba, ktorá je veriteľovi zaviazaná peňažným, vecným alebo iným plnením. Firmy, dlžníci, inštitúcie. Zoznam dlžníkov.
 
ZOZNAM dlžníci: http://dlznik.zoznam.sk/
 
 
Počasie výstrahy
Hydrologické a meteorologické predpovede a výstrahy pre Slovensko. Meteorologické výstrahy podľa krajov.Portál horskej záchrannej služby, lavínové nebezpečenstvo.
 
 
 
 
Krimi bývanie
Krimi spravodajstvo a aktuality. Krádeže v bytoch, domoch, chatkách. Vykrádanie reštaurácií, škôl a iných zariadení. Ponuka bezpečnostných dverí, okien. Bezpečnostné mreže.
 
 
 
Hľadané osoby
Pátranie po osobách Mimoriadne pátranie Nezvestní Hľadaní Pomoc pri pátraní Pátranie po veciach Prevencia kriminality Nehodové úseky Dopravné obmedzenia
 
 
 
Straty a nálezy
Pátrate po svojej stratenej veci alebo ste naopak nejakú našli a hľadáte nešťastného majiteľa? Straty a nálezy zvierat. Možnosť identifikácie svojich stratených vecí.
 
NALEZISKO stratené: http://www.nalezisko.sk/
 
 
Čierna kronika
Čierna kronika na železnici. Železničné nehody na Slovensku v Čechách. Cigánska kriminalita. Kriminalita narkomanov. Kriminalita alkoholikov. Sexuálni devianti.
 
 
 
Doprava a autonehody
Mapa na zobrazenie dopravných obmedzení, aktuálne aj plánované obmedzenia Aktuálne meškanie vlakov Žsr. Stanice, siete, pravidelná aktualizácia.
 
BECEP bezpečne: http://www.becep.sk/
 
 
Krádeže áut
Aktuálne informácie o krádeži áut spojené s diskusiou. Krádeže áut zobrazené aktuálne info na mape. Databáza kradnutých áut Domáce Zahraničné Nehody Kradnuté autá
 
 
 
Hasiči zasahovali
Hasiči a dopravné havárie, živelné pohromy. Webové adresy o zásahoch hasičov pri dopravných nehodách, požiaroch na Slovensku aj v Čechách.
 
 
Opustili nás
Zbor väzenskej a justičnej stráže. Počty obvinených a odsúdených Aktuality Zamestnávanie obvinených a odsúdených Ekumenická pastoračná služba Navždy nás opustili
 
 
 
Cintoríny
Oficiálny portál cintorínov. Záznamy o hrobových miestach, cintorínoch, zosnulých. Podľa krajov, okresov a obce na mape. Pohrebiská a cintoríny – evidencia.
 
CEMETERYSK cintoríny http://www.cemeterysk.sk/
POHREBISKA zosnulých: http://www.pohrebiska.sk/
 
 
Krimi zahraničie
Aktuálne spravodajstvo z oblasti kriminality zo zahraničia. Domáce, zahraničné krimi správy a nehody. Top spravodajstvo o katastrofách vo svete.
 
 
 
Krimi správy Bratislava
Kriminalita v Bratislave, aktuálne spravodajstvo. Dopravné obmedzenia plánované aj aktuálne pre Bratislavu. Pluska krimi nehody, krimi noviny, krádeže áut, hľadané osoby, nezvestní…
 
KRIMINALITA správy: http://www.kriminalita.sk/
 
 
 
 
Krimi z regiónov
Kriminálne spravodajstvo podľa krajov, podľa miest. Aktuálne správy aj prehľad správ za 7dní. Čierna kronika Policajné krimi správy Regionálne spravodajstvo
 
 
Hlohovec správy: http://krimi.hlohovecko.sk/
 
Stredné Slov. správy: http://www.stredoslovaci.sk/1-krimi
V. nad Topľou:  správyhttp://www.regionvt.sk/uvod/krimi
 
 
 
 
Orava správy: http://tvoravia.sk/
 
 
Vranov nad T. správy: http://www.infovranov.sk/
 
 
Revúca správy: http://revuca.dnes24.sk/
 

 

Comments are closed.