Bratislava – K

Dátum zberu: 18 .06. 2014
Strana 1 z približne 555 výsledkov
 
Bratislava – K
 
3B
 
Search engine (v slovenčine prekladané ako: prieskumový stroj, vyhľadávač, vyhľadávací nástroj, vyhľadávací prostriedok, vyhľadávací stroj, vyhľadávacia služba, vyhľadávací program, v bežnom jazyku len vyhľadávač) je počítačový systém či program, ktorý umožňuje používateľovi zadať nejaký ľubovoľný alebo špecifikovaný vyhľadávaný výraz a dostať z veľkého objemu dát informácie, ktoré sú v súlade s týmto dopytom.
 
 
SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
REKLAMA: Hľadáte konkrétnu vec? Potrebujete odborne poradiť ? Neváhajte, kontaktujte ma. Odpoviem každému osobne. Vstupné konzultácia je bezplatná. Napíšte mi len tak, hodíme reč. Možnosť diagnostikovania zdravia je bezplatná a kontrolujem 80 položiek. Odpoviem každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
  
A B C Č D Ď E F G H I J K L M N Ň O P R S Š T Ť U V Z Ž
 
 
Káblové televízie Kaderníctva Kaktusy a sukulenty Kamenárstva Kanalizácia Kancelárska technika Kancelársky nábytok Karate kluby Kardiologické ambulancie Kartografické práce Kartové kluby Kasína Kaštiele Kaviarne a espressá Keramika Kickbox Kiná Klampiarske práce Klimatizácia Kluby fandov futbalu a hokeja Kľúčová služba Kníhkupectvá Kníhviazačstvá Knižnice Koberce Kočíky Kolky-bowling Kominárske služby Koncerty Kone Konštrukcie a lešenia Kontajnerová doprava Konzuláty Kováčske práce Kovanie nábytkové Kovoobrábanie a kovovýroba Kovový nábytok Koža-kožušiny Kožená galantéria Kozmetické salóny a tovar Kožné ambulancie Krajčírske služby Krasokorčuľovanie Krby Kresba Krovy a stropy Kuchynské štúdiá Kultúrne podujatia-strediská Kung-fu kluby Kúpaliská-kúpele Kúpeľňový nábytok-štúdiá Kúrenie-voda-plyn Kuriérske služby Kurzy Kvetinárstva-donáška Kynologické kluby
 
 
Káblové televízie Bratislava
Čo je káblová televízia? Je to systém prenosu televízneho vysielania zákazníkom cez rádiofrekvenčné signály vysielané cez pevné optické vlákna alebo koaxiálne káble. Okrem televízneho vysielania je možné týmto spôsobom prenášať vysokorýchlostný internet, telefónne hovory alebo iné služby.
 
Asociácia káblovej televízie: http://www.apkt.sk/
 
Internetové pripojenie: https://www.upc.sk/
Hľadáte internetové pripojenie? http://www.zlatestranky.sk/firmy/Bratislava/…
 
Chcete hľadať na Google?
 
 
Kaderníctva Bratislava
Čo je to kaderník? Kaderník je človek, ktorého povolaním je starostlivosť o vlasy a zmena ich štýlu. Kaderníctvo sa môže študovať na SŠ a tak získať výučný list. Účes je určitý spôsob úpravy vlasov do istého tvaru.
 
 
Kaderníctva a parochňové štúdia: http://cimax.sk/lieky/kadernictva
Vyhľadávač salóny: http://www.invisage.sk/
Ako sa starať o vlasy? http://cimax.sk/lieky/vlasy
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
Chcete hľadať Youtube videá?
 
 
Kaktusy a sukulenty Bratislava
Čo je sukulent? Je rastlina so zdužinatenými stonkami, listami alebo podzemnými časťami tela, prispôsobená na život v suchom prostredí. Každá sukulentná rastlina má schopnosť udržiavať v zdužinatených častiach vodu alebo živiny vďaka zvláštnym skupinám buniek svojho tela.
 
Kaktusy sukulenty: http://kaktusy-sukulenty-behul.webnode.sk/
 
Chceš spoznať kaktusy? http://www.svetkaktusov.sk/index.php
 
Chcete hľadať na Google?
 
 
Kamenárstva Bratislava
Čo je dekoračný kameň? Je akýkoľvek druh pevných hornín, ktoré je možné ťažiť v blokoch a ich vlastnosti zároveň vyhovujú na ušľachtilú alebo hrubú kamenársku výrobu. Podstatnými vlastnosťami takýchto hornín je ich kompaktnosť a absencia puklín, vzhľadom na cieľové použitie je dôležitá farba, celkový vzhľad, leštiteľnosť a trvanlivosť.
 
Kamenárstvo: http://www.beart.sk/
 
Chcete hľadať na Google?
 
 
Kanalizácia Bratislava
Čo je to kanalizácia? Kanalizácia je technické zdravotné zariadenie a ich sústava, slúžiaca na zachytávanie a odvádzanie odpadových vôd vrátane ich vyčistenia. Pomocou sústavy podzemných stôk a nadzemných objektov odvádza dažďové, domové a priemyselné odpady ktoré následne čistí na požadovanú hodnotu.
 
Opravy kanalizácií: http://www.inkanal.sk/
 
Chcete hľadať na Google?
 
 
Kancelárska technika Bratislava
Čo je to kancelária? Kancelária je miestnosť, kde sa úraduje respektíve, kde sa vykonáva nejaká administratívna činnosť. Takáto miestnosť sa inak označuje ako úradovňa – teda administratívne pracovisko alebo pracovisko úradu.
 
 
Predaj prenájom servis: http://www.majax.sk/
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
 
Kancelársky nábytok Bratislava
Čo je to nábytok? Nábytok alebo mobiliár v užšom zmysle je zariadenie miestnosti bytu, ale aj obchodu, kancelárie a podobne, alebo zriedkavo aj vonkajších priestorov, slúžiace primárne na sedenie, ležanie alebo na uloženie rôznych predmetov, teda najmä stoly, stoličky, skrine.
 
Kancelársky nábytok: http://noviceoffice.com/
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
 
Karate kluby Bratislava
Čo je to karate? Je to bojové umenie pochádzajúce z japonského ostrova Okinawa. V športovom karate poznáme dve disciplíny – kata a kumite. Asociácia karate Slovenský zväz.
 
Slovenská federácia: http://www.karate-slovakia.sk/
Slovenský zväz: http://www.karate.sk/
 
Športové správy: https://www.cas.sk/sport/
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať Youtube videá?
 
 
Kardiologické ambulancie Bratislava
Čo je kardiológia? Je to medicínsky odbor zaoberajúci sa srdcom a jeho poruchami. Lekár, ktorý sa zaoberá kardiológiou je kardiológ. Lekár, ktorý sa zaoberá kardiochirurgiou je kardiochirurg.
 
 
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
 
Kartografické práce Bratislava
Čo je to kartografia? Je vedný odbor zaoberajúci sa znázorňovaním zemského povrchu, nebeských telies a objektov, javov na nich a ich vzájomných vzťahov. Mapy sa pôvodne tvorili pomocou pera a papiera, vynálezom a rozšírením počítačov došlo k revolúcii v kartografii.
 
Geografia a kartografia: http://www.geoportal.sk/sk/
Chceš vedieť viac? http://www.geoportal.sk/sk/
 
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
 
Kartové kluby Bratislava
Čo je hracia karta? Hracia karta je list papiera s obrázkom, ktorý sa používa na hranie kartových hier. Karty sa používajú v sadách. Každá karta v sade má svoju farbu a hodnotu. Kartové sady majú najčastejšie štyri farby, čo sú vlastne značky odvodené od historických arabských kariet.
 
 
Chcete hľadať na Google?
 
 
Kasína Bratislava
Čo je kasíno? Kasíno môže byť herňa, najmä na hazardné hry, klub – podnik uzavretej spoločnosti na schôdzky, spoločenské hry a podobne. Obvykle sa hraje so špeciálnymi žetónmi, ktoré sa zakupujú na začiatku.
 
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
 
Kaštiele Bratislava
Čo je to kaštieľ? Kaštieľ bolo mestské a vidiecke sídlo šľachtica alebo bohatého zemana, ktoré vystriedalo stredoveký hrad alebo zámok. Skromnejšie sídla zemanov, ale aj mestské šľachtické obydlia nazývame kúrie.
 
 
Pamiatky Slovensko: http://www.zamky.sk/
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Youtube videá?
 
 
Kaviarne a espressá Bratislava
Čo je kaviareň? Kaviareň je spoločenské miesto podobné reštaurácii, kde sa podávajú teplé aj studené nápoje, ale predovšetkým káva a iný doplňujúci sortiment tovaru ako napríklad sladké zákusky ku káve, slané sendviče, alebo plnohodnotné jedlá.
 
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
Keramika Bratislava
Čo je keramika? Keramika sú výrobky vyrábané zo sušenej a pálenej hliny, známe od neolitu. Pôvodne sa vyrábali ručným lepením, neskôr na hrnčiarskom kruhu. Podľa povrchovej úpravy sa delí na terakotu, kameninu, fajansu, pórovinu, porcelán.
 
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps? https://goo.gl/maps/NzJIl
 
 
Kickbox kluby Bratislava
Čo je ti kickbox? Kickbox je označenie viacerých bojových umení charakteristických používaním boxerských úderov aj kopov z tradičných bojových umení. Konkrétne je to súhrnné označenie pre: japonský kickbox, americký kickbox a európsky kickbox.
 
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Youtube videá?
 
 
Kiná Bratislava
Čo je kino? Kino je miesto, kde sa premietajú filmy pre väčší počet ľudí. Slovo kino je skratka, ktorá sa stala bežnou približne od roku 1900, termínu kinematograf. V minulosti sa kino označovalo aj ako biograf. Na Slovensku sa postupne počas roka 2012 prešlo na digitálne kiná.
 
 
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
Chcete hľadať na Youtube videá?
 
 
Klampiarske práce Bratislava
Viete čo je to klampiarina? Firmy z oblasti klampiarske a pokrývačské práce v prehľadnom, triedenom a kontrolovanom katalógu firiem. Cech strechárov Slovenska. Máte možnosť vyhľadanie na mape, ukážky na videách.
 
Hľadáte pokrývačské práce? http://www.klampiarstvo.net/
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
Chcete hľadať na Youtube videá?
 
 
Klimatizácia Bratislava
Čo je klimatizácia? Klimatizácia je úprava kvalitatívnych parametrov vzduchu v uzatvorených priestoroch alebo zariadenie na takúto úpravu a rozvod takto upraveného vzduchu. Pomocou klimatizácie sa mení teplota a vlhkosť vzduchu, taktiež sa môže pridávať vôňa alebo odsávať nebezpečný vzduch.
 
Akú značku hľadáte? http://www.aaaklima.sk/
Bývanie teplo klíma: http://www.btk.sk/
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
Chcete hľadať na Youtube videá?
 
 
Kluby fandov futbalu a hokeja Bratislava
Kto je to fanúšik? Fanúšik je nadšený prívrženec určitého subjektu, napríklad športovému – hokejovému, futbalovému tímu, hudobnej skupine či k celému odboru ľudskej činnosti, produktu firmy módny trend, či trend životného štýlu, či filmom. Je to človek, ktorý tento subjekt podporuje a dúfa v jeho úspechy a rozvoj.
 
Športové spravodajstvo: https://www.cas.sk/sport/
 
 
Chcete hľadať na Google?
 
 
Kľúčová služba Bratislava
Na čo sa používa kľúč? Kľúč je nástroj určený na otváranie a zatváranie zámky. Otváranie zámku kľúčom alebo zatvorenie niečoho pomocou kľúča sa nazýva zamykanie, zatváranie zámku kľúčom alebo zatváranie niečoho pomocou kľúča sa nazýva odomykanie.
 
Hľadáte kľúčovú službu? http://www.zlatestranky.sk/firmy/Bratislava/…
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
 
Kníhkupectvá Bratislava
Čo je kníhkupectvo? Kníhkupectvo je obchodná jednotka, ktorá sa zameriava na predaj kníh. V minulosti kníhkupectvá plnili tiež spoločensko – osvetovú činnosť, boli miestom, ktoré predajom kníh šírilo vzdelanosť.
 
Zoznam obchodov s knihami: http://www.kamdomesta.sk/bratislava
Vyučovacie materiály: http://www.macmillan.sk/index.htm
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
Chcete hľadať na Youtube videá?
 
 
Kníhviazačstvá Bratislava
Viete čo je knihárstvo? Knihárstvo je remeslo, ktoré sa zaoberá viazaním kníh a výrobou predmetov z lepenky. V súčasnosti sa veľká väčšina kníh viaže strojovo. Knihárske väzby sú vždy šité.
 
Kde spracovať diplomovku? http://www.viazanie-diplomoviek.sk/
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
 
Knižnice a čitárne Bratislava
Čo je to knižnica? Knižnica je organizovaná zbierka kníh, určená na priame používanie čitateľom, alebo kultúrna inštitúcia, ktorá organizuje spoločenské využívanie tlačených a rukopisných materiálov i ostatných hmotných zdrojov – nositeľov poznatkov a informácií.
 
Mestská čitáreň: http://www.mestskakniznica.sk/
Knižnice na Slovensku: https://www.fm.uniba.sk/
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
Chcete hľadať na Youtube videá?
 
 
Koberce Bratislava
Na čo slúži koberec? Koberec je textília, ktorou sa pokrývajú podlahy alebo steny. V pôvodnej forme to boli výrobky, u ktorých sa k predom určeným rozmerom každého kusu prispôsobuje vzorovanie a celá konštrukcia koberca.
 
 
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
 
Kočíky Bratislava
Kde si kúpite kočík? Kočíky pre deti, zoznam obchodov kde je možnosť nakúpiť si kvalitné detské kočiariky. E – shopy pre najmenších, detské značkové oblečenie Disney & Hello Kitty, Adidas, Puma, dojčenský textil, košieľky na krst, kočíky, autosedačky, detský nábytok.
 
 
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
Chcete hľadať na Youtube videá?
 
 
Kolky – bowling Bratislava
Ako sa hrá Bowling? Bowling je šport, ktorý aj na Slovensku najmä v posledných rokoch zachvátil všetky generácie. Lákadlom je často zdanlivá jednoduchosť. Veď hodiť bowlingovú guľu, ktorá sa kotúľa po hladkej dráhe takmer sama, nemôže byť nič zložité. Cieľom hráča bowlingu je zhodiť hodom bowlingovej gule 10 kolkov.
 
Slovenský kolkársky zväz: http://www.kolky.sk/
 
Chcete viac o barových športoch? http://cimax.sk/lieky/barove-sporty
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
 
Kominárske služby Bratislava
Načo sa využíva komín? Komín je zvislá stavba slúžiaca na odvod spalín a dymu do ovzdušia. Komín je v najväčšej miere využívaný na odvod spalín z objektov. Napájajú sa teda naň kachle, pece, krby alebo kotle, u ktorých funguje ako jednoduché vzduchové čerpadlo.
 
 
Chcete hľadať na Google?
 
 
Koncerty Bratislava
Viete čo je koncert a kde sa môže konať? Koncert z je verejná alebo spoločenská hudobná produkcia zo živou hudbou. Môže sa konať v súkromných priestoroch, v koncertnej sieni, v divadle, v kostole, na štadióne alebo pod holým nebom.
 
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
Chcete hľadať na Youtube videá?
 
 
Kone Bratislava
Viete ako sa nazýva samica koňa? Kôň je podrod rodu Equus a slovenské rodové meno druhov tohto podrodu. V niektorých starších systémoch má však tento podrod postavenie rodu. Samica koňa sa nazýva kobyla, starší samec žrebec a kastrovaný samec valach. Mláďa koňa sa nazýva žriebä.
 
Slovenská jazdecká federácia: http://www.sjf.sk/
Žrebčín Topoľčianky: http://sk.nztopolcianky.sk/
 
Žrebčinec Veľký Šariš: http://sk.nztopolcianky.sk/
Chcete sa zavzdelávať? http://cimax.sk/lieky/kone
 
Facebook potreby pre jazdcov: http://www.jazdectvo.eu/
 
Chcete hľadať na Google?
 
 
Konštrukcie a lešenia Bratislava
Čo je to lešenie? Lešenie je dočasná oceľová alebo drevená konštrukcia, využívaná na pohyb osôb počas výstavby, rekonštrukcie a úprav budov, stavieb, sôch a pod. Lešenie je možné inštalovať ako okolo stavieb tak aj v ich vnútri.
 
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
 
Kontajnerová doprava Bratislava
Viete čo je to kontainer? Kontajner je prepravný prostriedok tvoriaci úplne alebo čiastočne uzatvorený priestor, ktorý je špeciálne určený a uspôsobený na opakovanú prepravu tovaru a je dobre skladovatelný.
 
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
 
Konzuláty veľvyslanectvá Bratislava
Kto je to konzul a aká je jeho úloha? Konzul je zástupca ministra zahraničných vecí vysielajúceho štátu v prijímajúcom štáte a tvorí súčasť konzulárneho zboru. Medzi úlohy konzula patrí ochrana, pomoc a administratívne služby občanom vysielajúcej, ako aj prijímajúcej krajiny.
 
 
Chcete hľadať na Google?
 
 
Kováčske práce Bratislava
Aký proces prebieha pri kovaní? Kovanie je technologický proces objemového tvárnenia, pri ktorom v dôsledku pôsobenia vonkajších síl dochádza k zmene štruktúry a tvaru materiálu, pričom sa nemení jeho objem. Kovanie spočíva v tom, že na prvovýrobok opretý o pevnú podložku pôsobí sila kovadla kovacieho lisu.
 
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
 
Kovanie nábytkové Bratislava
Aké nábytkové doplnky potrebujete? Nábytok alebo mobiliár v užšom zmysle je zariadenie miestnosti najmä bytu, ale aj obchodu, kancelárie a podobne. Nábytkové doplnky, Spojovacie kovanie Výklopné a sklopné systémy barové pulty do kuchyne- barové konzoly madlá vybavenie šatníkov kovanie na posuvné dvere…
 
Nábytkové kovanie: http://www.zanexstudio.sk/
Na Slovensku a zahraničí: http://www.twd.sk/
Nábytkové kovanie e – shop: http://www.cps-interier.sk/eshop/cid/11/cate…
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
 
Kovoobrábanie a kovovýroba Bratislava
Na čo je určený obrábací stroj? Obrábací stroj je stroj určený na opracovanie plôch súčiastky oddeľovaním triesok – obrábaním. Možno ho považovať za energetický systém, ktorý má zabezpečené vedenie nástroja alebo nástrojov pomocou mechanizmov.
 
 
 
Chcete hľadať na Google?
 
 
Kovový nábytok Bratislava
Čo je kov? Kov je z chemického hľadiska kryštalická, elektropozitívna látka s voľnými valenčnými elektrónmi. Tieto elektróny sú spoločné pre všetky atómy kovu a môžu sa v ňom voľne pohybovať, nazývajú sa voľné elektróny.
 
Chcete si nakúpiť v e – shope ? http://www.kovovynabytok.sk/
 
Chcete hľadať na Google?
 
 
Koža a kožušiny Bratislava
Ako sa vyrába koža? Vyčiňovanie kože alebo vyrobenie kože je vytvrdzovanie koží s použitím rastlinných činiacich činidiel, solí chrómu alebo iných látok ako sú soli hliníka, železité soli, kremičité soli, aldehydy a chinóny. Je to proces, pri ktorom zo surovej kože vzniká kožušina vhodná na spracovanie kožušinových výrobkov.
 
 
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
 
Kožená galantéria Bratislava
Na čo sa používa kabelka? Kabelka bola používaná ľudmi od okamihu, keď vznikla potreba prenášať veci. Termín kabelka neexistoval do polovice devätnásteho storočia, staroveké vaky a brašny z látky alebo kože sa bežne užívali na úschovu cenností a peňazí.
 
Kabelky peňaženky: http://www.kabelky.eu/sk/uvod/
 
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
 
Kozmetické salóny a tovar Bratislava
Čo je to kozmetika? Kozmetika je starostlivosť o zachovanie telesnej krásy, resp. odstránenie jej nedostatkov na vedeckom podklade. Využíva poznatky viacerých odborov, napr. dermatológie, plastickej chirurgie, chémie, biológie, sociológie.
 
Salóny v Bratislave: http://www.salony.sk/bratislava/
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
 
Kožné ambulancie Bratislava
Akú funkciu má koža? Koža je orgán pokrývajúci ľudské telo. Jej povrch je približne 1,5 až 2 m². Má veľa rôznych funkcií – ochrannú, termoregulačnú, senzorickú a imunitnú. Koža hrá dôležitú úlohu v udržiavaní konštantnej telesnej teploty.
 
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
 
Krajčírske služby Bratislava
Akú prácu má krajčír? Krajčír je pracovné povolanie, je to človek, ktorý sa živí krajčírstvom, t. j. šitím a opravovaním odevov. Dnes sa toto povolanie učí na stredných odborných školách, so zameraním na výrobu a opravu odevov. Každý krajčír ma svoje špecifické zameranie vo výrobe odevov.
 
 
Ateliér módy: http://www.evabenova.sk/
Výroba scénických kostýmov: http://www.frock.sk/?utm_source=azet.sk&#038…
 
Záclony šitie montáž: http://ambiente.sk/
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
 
Krasokorčuľovanie Bratislava
Aký šport je krasokorčuľovanie? Krasokorčuľovanie je druh zimného športu na ľade, v ktorom sa kladie dôraz na umelecké stvárnenie piruet, skokov a krokov. Krasokorčuliari sa stretávajú v súťažiach na národnej a medzinárodnej úrovni, ako sú napr. Majstrovstvá Európy a sveta.
 
Slovenský zväz: http://www.kraso.sk/
Kde sa naučíte korčuľovať? http://www.korculovanie.sk/web/
Kde zakúpiť výstroj? http://www.nepela-arena.eu/
 
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
Chcete hľadať Youtube videá?
 
 
Krby Bratislava
Načo je určený krb? Krb je označenie pre špeciálne zariadenie určené k udržiavaniu ohňa v dome. Krb je väčšinou situovaný v centrálnej časti domu, tak aby vykuroval celý objekt. Dnes sa môžeme stretnúť i s čisto dekoratívnymi krbmi, kde oheň je udržovaný zemným plynom.
 
Krby Bratislava: http://bratislavakrby.sk/
Krbové štúdio: http://www.dmstudio.sk/
 
Biokrby na mieru: http://biokrby.h-design.sk/
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
 
Kresba Bratislava
Ako sa volá umelec ktorý kreslí? Kresba môže byť: kreslenie, umelecké kreslenie, výsledok kreslenia alebo umeleckého kreslenia, teda plošný lineárny záznam ceruzkou, uhľom, kriedou, perom a pod. na papieri, textile a iných materiáloch. Umelec, ktorý kreslí môže byť označený ako kreslič alebo kresliar.
 
Výtvarný ateliér kurzy: http://www.vytvarnekurzy.sk/
Všvu Bratislava: http://www.vsvu.sk/studium/
 
E – shop umelecké potreby: http://www.umelecke-potreby.sk/
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať Youtube videá?
 
 
Krovy – stropy – strešné krytiny Bratislava
Podľa čoho rozdeľujeme krovy? Drevený krov je nosná strešná konštrukcia zväčša malého rozpätia, ktorá sa používa ako nosný prvok pri šikmých strechách a funguje na princípe uzavretých trojuholníkov spevnených vo vrchole. Je zhotovená prevažne z dreva.
 
 
Chcete hľadať na Google?
 
 
Kuchynské štúdiá Bratislava
Načo slúži kuchyňa? Kuchyňa je miestnosť v byte určená na varenie a prípravu jedál. V západnej kultúre sa v kuchyni typicky nachádza sporák, drez a umývadlo s teplou aj studenou tečúcou vodou, chladnička, a kuchynské skrinky, ktoré slúžia ako úložisko pre riad, príbor a rôzne iné kuchynské nástroje.
 
 
Najlacnejšie kuchynské linky: http://www.najlacnejsinabytok.sk/kuchyne-c-8…
Internetové predajne nábytku: http://cimax.sk/lieky/nabytok
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
Chcete hľadať na Youtube videá?
 
 
Kultúrne podujatia Bratislava
Ktoré národy našu kultúru obohatili? Slovenská kultúra je zložka európskej kultúry, resp. euroamerickej kultúry, špecificky slovenský spôsob premieňania zla na dobro, ošklivého na krásu predovšetkým Slovákmi na Slovensku v podmienkach intenzívnej interakcie s ostatnými stredoeurópskymi národnými kultúrami.
 
Aktuálne podujatia: https://www.citylife.sk/
Voľný čas a turizmus: http://www.bratislava.sk/kalendar/
Kultúra pamiatky na Wikipédii: http://meditacia.sk/gooplex/wikipedia-ba-3/
 
Čo sa deje v Bratislave? http://www.citylife.sk/
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
 
Kung – fu kluby Bratislava
Viete čo učí Kung – fu? Kung – fu je čínske bojové umenie a tiež životný štýl. Samotný termín označuje všeobecne nadobudnuté schopnosti alebo zručnosť. Samotné bojové umenie je ťažko zaškatuľkovať, pretože od svojich počiatkov v Šaolinských kláštoroch sa rozvinulo do nespočetných foriem a štýlov.
 
Športové spravodajstvo: https://www.cas.sk/sport/
Športový katalóg: http://cimax.sk/lieky/sport
 
Športové potreby: http://www.budosport.sk/
 
Chcete hľadať na Google?
 
 
Kúpaliská a kúpele Bratislava
Podľa čoho sa delia prírodné a umelé kúpaliskom? Kúpalisko je každé vhodné miesto pri vode alebo na vode, kde je daná možnosť pohybu vo vode a na okolitých priestoroch na vzduchu a slnku. Podľa zdrojov vody sa delia na prírodné a umelé.
 
Kde na Slovensku sa dá okúpať? http://www.kupaliska.sk/–a3-0-0-sk.htm
 
Aké kúpeľné mesto hľadáte? http://cimax.sk/lieky/kupelne-miesta
Kúpele Slovensko a zahraničie: http://kupele.relaxos.sk/kupele-a25-sk.htm
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
Chcete hľadať na Youtube videá?
 
 
Kúpeľňový nábytok – štúdiá Bratislava
Čo obsahuje štandartná kúpeľňa? Kúpeľňa je miestnosť vybavená prívodom a odpadom vody, ktorá slúži pri vykonávaní hygienických úkonov. Typická kúpeľňa obsahuje vaňu, alebo sprchový kút a umývadlo.
 
Katalóg kúpeľňové štúdia: http://diva.aktuality.sk/katalog/kupelnove-s…
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
 
Kúrenie – voda – plyn Bratislava
Aký typ práce je remeslo? Remeslo je malovýroba založená na kvalifikovanej, prevažne ručnej práci výrobcu a na obmedzenej deľbe práce vnútri dielne. Rozvoj remeselnej výroby a tovarovo-peňažných vzťahov vedie k premene remesla na súčasť jednoduchej tovarovej výroby.
 
Vykurovanie voda plyn: http://www.heatingpro.sk/
Veľkoobchod: http://www.agua.sk/
 
Chcete si nakúpiť v e – shope? http://www.termoshop.sk/
Havarijná služba nonstop: http://www.spoby.sk/page.php?cid=9
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
 
Kuriérske služby Bratislava
Aké kuriérske služby poznáš? Kuriér môže byť osoba, ktorá dopravuje dôležité diplomatické alebo vojenské správy, ktoré nemožno zveriť pošte, pozri napr. diplomatický kuriér, zvláštny posol kuriérna služba. Kuriér Expres, Dpd…
 
DPD produkty a služby: http://www.dpd.com/sk
Potrebujete súrne doručiť zásielku? http://www.kurierexpres.sk/
Bratislavská kuriérska služba: http://www.bks.sk/cennik-bratislava.html
Expresné služby pre Slovensko: http://www.ats.eu.sk/kurierske-sluzby.html
 
Kuriér pre Bratislavu Slovensko svet: https://go4.sk/
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
 
Kurzy Bratislava
Chcete si zvyšovať svoju kvalifikáciu? Pojem seminár sa často spája s pojmami školenie alebo kurz. Ide o aktivity spojené so vzdelávaním, sústredené na špecifický predmet vzdelávania, pričom účastníci počúvajú prednášajúceho. Sústreďujú sa na špecifický predmet vzdelávania.
 
Slovenský inštitút vzdelávania: http://www.siv.sk/
Kurzy a školenia: http://kurzy-skolenia.com/
Jazykové kurzy:: http://www.volis.sk/
 
Hľadáte počítačové kurzy? http://www.itlearning.sk/
Kurzy účtovníctva: http://kurzy-uctovnictva.com/
 
 
Chcete sa naučiť tancovať? http://www.unidc.sk/
Chcete sa naučiť plávať? http://www.klubocean.sk/index2.html
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
Chcete hľadať na Youtube videá?
 
 
Kvetinárstva – donáška Bratislava
Čo je to kvet? Kvet je orgán rastlín papradí a všetkých zložitejších rastlín v podobe skrátenej stonky letorastu, na ktorej je prisadnutý súbor premenených – cudzím slovom metamorfovaných listov slúžiacich na pohlavné rozmnožovanie.
 
Bratislava a okolie: http://www.kvetnet.sk/
 
Donáška celé Slovensko: http://www.kvetyakytice.sk/
Výstavy kvetov kalendár: http://www.zk.sk/zahradnicke-vystavy.htm
 
Všetko pre záhradu: http://cimax.sk/lieky/zahrada
 
Potrebujete svadobnú výzdobu? http://www.galeriakvetin.sk/svadba/kytica
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Google maps?
 
Chcete hľadať na Youtube videá?
 
 
Kynologické kluby Bratislava
Čím sa zaoberá kynológia? Kynológia sa zaoberá psom čiže spája vedomosti o pôvode a genetike psa, šľachtiteľstvo psích plemien, výcvik psov a prácu so psami, psie športy, chov a odchov psov, a starostlivosť o psov. Na Slovensku kynológiu zastrešuje Slovenská kynologická jednota, ktorá je členom Medzinárodnej kynologickej federácie.
 
Slovenská kynologická jednota: http://www.skj.sk/phpmenu.php
 
Policajná kynológia: http://www.cvicimepsov.sk/
 
Vojenská polícia: http://mp.mil.sk/42253/
Chcete ísť na kynologický kurz? http://www.kkmost.sk/
Záchranná kynológia: http://www.cces.sk/
 
Veterinárna ambulancia: http://www.eurovet.sk/
Hľadáte hotel pre zvieratá ? http://meditacia.sk/gooplex/bratislava-h/#ho…
 
Katalóg o psíkoch: http://cimax.sk/lieky/psy
Chovateľské potreby e-shopy: http://cimax.sk/lieky/chovatelske-potreby
 
Výcviková škola pre vodiacich psov: http://www.vodiacipes.sk/
 
Chcete hľadať na Google?
 
Chcete hľadať na Youtube videá?
  
 
 

Comments are closed.