Bio počasie

Dátum zberu: 14.01.2013
Strana 1 z približne 7 výsledkov
 
Bio počasie
 
 
3P
 
Search engine (v slovenčine prekladané ako: prieskumový stroj, vyhľadávač, vyhľadávací nástroj, vyhľadávací prostriedok, vyhľadávací stroj, vyhľadávacia služba, vyhľadávací program, v bežnom jazyku len vyhľadávač) je počítačový systém či program, ktorý umožňuje používateľovi zadať nejaký ľubovoľný alebo špecifikovaný vyhľadávaný výraz a dostať z veľkého objemu dát informácie, ktoré sú v súlade s týmto dopytom.
 
 
SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
REKLAMA: Hľadáte konkrétnu vec? Potrebujete odborne poradiť ? Neváhajte, kontaktujte ma. Odpoviem každému osobne. Vstupné konzultácia je bezplatná. Napíšte mi len tak, hodíme reč. Možnosť diagnostikovania zdravia je bezplatná a kontrolujem 80 položiek. Odpoviem každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
 
Biometeorológia
Biometeorológia je interdisciplinárny vedný odbor, ktorý študuje interakcie medzi biosférou a zemskou atmosférou.
 
Aktuálna biopredpoveď
Na väčšine územia očakávame prevládanie nepriaznivejšieho vplyvu počasia. Častejší môže byť pocit nespokojnosti, nervozity, únavy. Nižšia je telesná a duševná výkonnosť a schopnosť sústredenia sa.
 
Dlhodobá predpoveď
Na stránke si nájdete počasie dnes, zajtra, pozajtra a k tomu aj biopredpoveď počasia a záťažový stupeň pre srdciarov a astmatikov. Tak isto si tu nájdete predpoveď počasia pre letoviská.
 
Počasie vo svete
Predpoveď počasia Slovensko Lyž. strediská SR Česko Rakúsko Maďarsko Poľsko Európa Svet Biopredpoveď Aktuálne počasie Letoviská Voda Hory Snehové správy Web kamery Turist Info Zdravie Astro Agro Lexikón Služby Náhľad kamier.
 
Individuálna biopredpoveď
Táto aplikácia Vám pomôže predpovedať vplyv počasia na Váš organizmus na základe regiónu v ktorom sa nachádzate a Vami zadaných telesných údajov.
 
 
Kam svieti slnko
Znečištění ovzduší Bio a ozón Slunce a Měsíc Rekordy Pylové zpravodajství Blesky Synoptická mapa Světové metropole Horská střediska Alpská střediska
Přímořská letoviska Nebe nad Evropou Vzdušné masy Kam svítí slunce.
 
Predpoveď 6 dní dopredu
Predpoveď počasia aktualizovaná textová predpoveď počasia pre celé Slovensko na 6 dní dopredu. Biopredpoveď vplyvu počasia na meteosenzitívnych ľudí.
 
Je tu lunárny kalendár
Počasí Radar Srážky Forum Satelit Foto Wiki Webkamery. Najdete si tu okrem predpovede počasí aj výstražné informácie o počasí. Ale aj informácie o splne mesiaca a jeho fázach.

 

 

 

Comments are closed.