Alarm

Dátum zberu: 14.1.2013
Strana 1 z približne 5 výsledkov
 
Alarm
 
 
1P
 
Search engine (v slovenčine prekladané ako: prieskumový stroj, vyhľadávač, vyhľadávací nástroj, vyhľadávací prostriedok, vyhľadávací stroj, vyhľadávacia služba, vyhľadávací program, v bežnom jazyku len vyhľadávač) je počítačový systém či program, ktorý umožňuje používateľovi zadať nejaký ľubovoľný alebo špecifikovaný vyhľadávaný výraz a dostať z veľkého objemu dát informácie, ktoré sú v súlade s týmto dopytom.
 
 
SAŠA PUEBLO PORADENSTVO
REKLAMA: Hľadáte konkrétnu vec? Potrebujete odborne poradiť ? Neváhajte, kontaktujte ma. Odpoviem každému osobne. Vstupné konzultácia je bezplatná. Napíšte mi len tak, hodíme reč. Možnosť diagnostikovania zdravia je bezplatná a kontrolujem 80 položiek. Odpoviem každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
 
Alarm, stopky, budík
Alarm označuje: poplach, signál ohrozenia. Z pôvodne vojenského povelu sa slovo rozšírilo aj na iné signály nebezpečenstva alebo aj len varovanie či výzvy na okamžité rokovania, prípadne úteku.
 
Online budík 
Signál je fyzikálna veličina závislá na čase. Vďaka signálom možno prenášať správy. Môže sa tak jednať napríklad o signály optické, elektrické, elektromagnetické, akustické, mechanické, pneumatické, alebo hydraulické.
 
Stopky z budíkom 
Poplašné zariadenie čiže alarm je zariadenie ktoré vizuálne, vyhlasuje poplach, dáva na vedomie, že nastali nejaké problémy alebo došlo ku splneniu sledované podmienky.
 
Odpočítavanie času
Čas je v súčasnoti definovaný ako jedna z niekoľkých fundamentálnych kvantít. Preto, podobne ako v prípade iných fundamentálnych kvantít, je čas definovaný meraním.
 
Stopky s alarmom
Hodiny sú zariadenie na meranie a ukazovanie/udávanie nameraného času (pomocou periodicky sa opakujúcich dejov). 
 

 

 

Comments are closed.